Fantastik Bir Dünyada RPG
Siteye hoşgeldiniz. Üye olmadığınız süre zarfında, forumumuzu gezebilir, bilgi edinebilirsiniz. Lakin, üye olmadan hiçbir şekilde konulara cevap yazamaz, konu açamazsınız. Bu fantastik dünyada yerinizi alamazsınız. Sadece bir dakikanızı ayırarak, siteye üye olabilirsiniz. Bu fantastik dünyada, fantastik bir maceraya, hep beraber, fantastik bir giriş yapabilirsiniz. Sizi aramızda görmekten onur duyarız. Sevgiler, admininiz...

AnasayfaSSSAramaKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Ormanın Derinliklerinde Tuhaf Bir Karşılaşma

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Takezo Kensei

Erkek Mesaj Sayısı : 18
Lakap : Melez büyücü

Karakter
Silah: Katana
Rp Puan:
96/100  (96/100)

MesajKonu: Geri: Ormanın Derinliklerinde Tuhaf Bir Karşılaşma   Ptsi Ağus. 16, 2010 9:13 pm

Kensei yaptığı büyünün işe yarayıp yaramadığını umursamadan biraz önce ayağını kesen orka döndü yüzünü. Zaten elfi kaçıran orkla bir elf ve bir insan ilgileniyordu. Kendi büyüsü işe yaramasa bile onlar bir şeyler yapabilirlerdi.

Kensei kendisini bulunduğu daldan aşağı saldı. Biraz önce ayağını kesen sırtlan binicisi orkun tam önüne iniş yapmıştı.

"Karanlığa gömülmüş kalpleri parçala! Byakurai." Kensei son kelimeyi söylerken elinin işaret parmağını orkun kalbine dayadı.

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör
Rigor Mortis
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 75
Lakap : hekeen

Karakter
Silah:
Rp Puan:
150/100  (150/100)

MesajKonu: Geri: Ormanın Derinliklerinde Tuhaf Bir Karşılaşma   Ptsi Ağus. 16, 2010 11:01 pm

Cüce kralı kalkanıyla sırtlanın kafasını kırıyor. Sırtlan acı çığlıklarla ölüyor.

İki büyücünün yaptığı Sajo Sabaku işe yarıyor. Yarımelfin yaptığı büyüden sonra ork ve elf bağlanıyorlar. İnsanın yaptığı aynı büyü de oraya gittiğinde zincir daha da sıkılaşıyor. Elfin kaburgaları kırılıyor. Orkun da öyle. İkisi de çığlıklar atıyorlar. İnsanın yaptığı İnsan daha yeni büyü yaptığı halde Gekki Rekkou büyüsünü de yapıyor. Ama bu büyü hatalı oluyor, yeşil ışınlar her yere rastgele uçuşuyorlar.Yeşil ışınlardan biri şans eseri istediği kişiye gidiyor hem orka hem sırtlana saplanıyor, ölüyorlar. Rastgele giden diğer ışınlardan biri de Kensei'in yaralı olan dizine saplanıyor. Bu esnada Byakurai büyüsünü yapmaya çalışan Kensei, dizine yeşil ışını yiyince dengesi bozuluyor ve yıldırım insanın diz kapağına gidiyor. İnsanın diz kapağı yıldırımın etkisiyle paramparça oluyor. Bu arada Kensei'in öldürmeye çalıştığı orkta sırtlanıyla Kensei'in üstünden geçiyor, ama kılıcını boşa sallıyor. Kensei'in büyük ihtimalle birkaç kaburgası kırıldı.BU esnada savaş çığlıklarıyla orka saldıran cüce, balta darbesiyle orku iki eş parçaya ayırıyor. ...

İnsan ve yarımelfin dizleri parçalandı. Aynı zamanda Yarımelfin birkaç kemiği kırıldı. Bir ork ve sır saklayan elf birbirlerine bağlı durumdalar. Ayrıca onların da kaburgaları kırıldı, iki bağlama büyüsünün etkisiyle... Geriye kalan sırtlan binicileri geri çekiliyorlar. Savaş artık bitti. Bir donmuş ve elfle bağlı olan ork hâla orada. Soruşturabilirsiniz.

Zeka: 25
Bilgelik: 25
Karizma: 20

En son Rigor Mortis tarafından Ptsi Ağus. 16, 2010 11:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör http://ortadunyarpg.turkforumpro.com
Jenny Klaus
Savaşçı | Ulak

Karakter
Silah: İki Kılıç
Rp Puan:
75/100  (75/100)

MesajKonu: Geri: Ormanın Derinliklerinde Tuhaf Bir Karşılaşma   Ptsi Ağus. 16, 2010 11:11 pm

“Kendimi kötü hissediyorum. Kaçırmaya çalıştılar beni! Hiçbir şey yapamadan baktım bir de.” Duraksadı. “Aslında kaçırmalarını tercih ederdim. Sorulara cevap vereceğime işkence görmek daha iyi olur.”
Kaşlarını çattı. Uzun saçları önüne gelmişti ve neredeyse hiçbir şey göremiyordu. Beyaz saçlarını yüzünden çekmeye çalıştı. Bu sırada da can acısını yok saymaya çalışıyordu.
“Onlara anlatamam. Bir kere anlatmaya başlasam o insan Camelot bağlılığından öldürmeye çalışır beni. Bende yaralı olduğumdan zor bir av olmam. Peki ya kraliçeye ne demeli? Ondan önceki liderin benden bahsetmediğine inanamıyorum. Hâlbuki kendisinden sonra gelecek olana bahsedecekti.” Öleceğini düşünmeye başladı. “Aslında ölsem fena olmaz. Ama yapmak istediğim o kadar çok şey var ki! Yüzyıllardır bu dünyadayım ama bir kere geçek dostum olmadı. Sadece ırklar hakkında bilgi topladım. Savaş çıkarabilecek bir şey ortaya çıktığında bunu yok ettim. Aynı şimdi ki gibi! Ama artık bu işi yapmak istemiyorum. Yüzyıllardır bir kere gerçekten rahatladığımı hatırlamıyorum. Drowların eline düştüm, orkların tutsağı oldum. Peki, bunlar ne kazandırdı? Şimdi neredeyse tüm dünyada ünlü oldum ama yarısında yakalanmam için oluşturuldu bu ünüm. İnancım hiç bu kadar zayıf olmamıştı. Acaba bildiklerimi anlatsam da yalnız bir yaşamı mı seçsem? Yinede sırf bildiklerim için asla huzur duyamayacağım.”

Kemiklerinin tamamen kırıldığının farkındaydı. Bu düşüncelerden sonra karanlık onu tamamen yuttu.
Kullanıcı profilini gör
Takezo Kensei

Erkek Mesaj Sayısı : 18
Lakap : Melez büyücü

Karakter
Silah: Katana
Rp Puan:
96/100  (96/100)

MesajKonu: Geri: Ormanın Derinliklerinde Tuhaf Bir Karşılaşma   Ptsi Ağus. 16, 2010 11:27 pm

Kensei tam büyüsünü yapmaya odaklanırken dizine saplanan ışık kümesiyle sarsıldı. Işık kümesinin Kensei'yi tepmesi yüzünden büyüsünü istediği yönde yapamadı ve büyü insan büyücünün ayağına isabet etti. Kensei küçük çaplı bir şoka girdi. Rakibinden gelebilecek her saldırıya hazırdı ama yanında savaşan birinden bir saldırı beklememişti.

"Kahretsin! Yeteneksiz büyücü!"
Kensei acı içinde insana lanet okudu. İnsan büyücü yüzünden yaralı olan dizi tamamen kötüleşmişti.

Kensei daha üzerindeki şoku atlatamadan karşısındaki ork saldırıya geçti. Sırtlan binicisi sırtlanıyla Kensei'nin üstüne bindi. Bu biniş ile birkaç kaburgasından çıtırtılar geldi. Kaç kaburgasının kırıldığını bilmiyordu ama canı bir güzel yanıyordu. Kensei tüm acıya rağmen ölmemeye niyetliydi ve kurtulmak için çırpınıyordu. Fakat Kensei ne kadar çırpınsa da hareket edemiyordu. Ölümle yüz yüze olduğunu biliyordu ama bu işe kendi isteğiyle karışmıştı. Uzaktan öylece olup bitenleri izlemek varken savaşın tam ortasına atlayıp kahramanlık taslamaya başlamıştı. Bunun bir bedeli olmalıydı. Ork kılıcını Kensei'ye doğru savurdu. Kensei şanslıydı ki kılıç isabet etmedi.

"Sanırım o sırrı öğrenmeden ölmeyeceğim."
Kensei'nin yüzünde ufak ama sinsi bir gülümseme belirdi. Griffon ile gelen cüce üstündeki orku iki parçaya bölmüştü.

Kensei ayağa kalkmayı denedi ama parçalanan dizi yüzünden ayağa kalkamayan Kensei sürünerek kendisini ağaçlardan birinini yanına kadar götürdü. Artık çevrede savaşacak ork kalmadığından kendisini daha fazla zorlamasına gerek kalmadı.

"Hadi şu büyük sırrı öğrenelim. Bakalım uğraştığımıza değdi mi?"
Kensei dizindeki acının yüzüne vurmasını az da olsa engelleyebildi ve sadece dudaklarına söz geçirebildiği için yüzünden hem acı hem yorgunluk, hem de kazanmış olmanın verdiği mutluluk okunabiliyordu.
Kullanıcı profilini gör
Yamasuke Eiji
Ranger | Kaçak Elf

Erkek Mesaj Sayısı : 86
Lakap : Toubousha

Karakter
Silah: Ok/Dagger
Rp Puan:
98/100  (98/100)

MesajKonu: Geri: Ormanın Derinliklerinde Tuhaf Bir Karşılaşma   Ptsi Ağus. 16, 2010 11:49 pm

Ne yapıyordum yine böyle, burnumun ucunda bir savaş kopuyordu ve ben kimse suratımı görmesin diye kapüşonumu çekmiş ve eski bir ağacın tepesine çıkmıştım – tepesine derken en tepesine değildi, zaten bu ağaçlar gökleri deler geçerdi, en tepede bulutların üstünde olurduk. Daha önce sadece bir kere denemiştim o ince dalların bulunduğu gökyüzünün uzun süredir bu kadar berrak görülmediği, elimi uzaksam o pamuk şeker misali beyaz uçuşan bulutları yakalayabileceğim kadar yüksek yere çıkmayı. Şimdi ise sadece aşağıda, karınca misali gözüken o insanların zaten savaşmaktan dolayı kafalarını kaldırıp bakmayı unuttuğu ağaç dallarında gizlice dolaşıyordum. ‘Burada ne işim var zaten?’ diye söylendim kendi kendime içimden. Tamda yaralı birine yardım etmeyi düşünürken, savaşın bittiğini sanıp yaptığım aptallık neredeyse beni yakalatıyordu. Oysa savaş hiçbir zaman bitmezdi…

Gelenleri görünce hemen bir iki metre uzağa gittim, zaten ormanı bürüyen sisli hava ve yaşlı olduğu kadar kalın ve uzun ağaçları hesaplarsak görünmek oldukça zordu. Ağacın tepesinden izledim onları, ortalık fena halde karışmıştı. Anlık bir patlama. ‘Büyü mü?’. Demek burada büyücülerde vardı, çoğu örklere karşı savaşmasına rağmen hepsi ayni tarafta mıydı? Bence bunu onlarda bilmiyordu. Tek istedikleri o elfmiş gibi gözüküyorlardı. Yanımdan neyse ki hiç ayırmadığım oklardan bir tanesini çektim, gergin ve sakin. Peki, kimi vurmalıydım? Görünüşe göre elflerde vardı, güzel bir elf vardı sarı saçlarıyla orklara karşı elinden geldiğince savaşan, bir tane daha vardı, ama onun pek elf olduğunu söyleyemem, sanırım bir yarım kandı. Cüceler vardı. Cidden onların ne işi vardı burada?

Birkaç olay koptu arka arkaya. Bense hepsini bir film gibi izlemeyi tercih ettim karışıp rahatımı bozmak istemedim açıkçası. Ama niye orda durup bu çatışmayı sonuna kadar izledim, gözlerimi yaralı elften ayırmadan bilemiyorum. Uzun süredir uzağım bu işlere, ama bu hala savaşamayacağımı göstermez, özellikle böylesine bir ormanda tehlikeler içinde yaşıyorsanız, zaten her gününüz savaş gibi olunca. Neyse ki bir grup yaralı bazıları hala orklar ile uğraşıyorken, en sonunda yaralı ve baygın elfimiz orka bağlıyken sıkıca savaş yavaşça sonuna yaklaşıyor gibi. Yarı kan olduğunu düşündüğüm insan yaralı elfe yaklaşıyor. Anlaşılan birazdan yeni bir savaş kopacak, orklara verilen mücadele bitmiş şimdide kim yaralıyı alacak mücadelesi. Söyledim ya aslında kim hangi tarafta kimse bilmez, sadece bildiğini sanır. Geçmişte yaşadığım bir tecrübe gibi.

Şu anda karışmak çok tehlikeli.’ İçimden bu kelimeleri söylüyorum ama ruhum oraya gitmek istiyor, sanki bir şeyler tutmuş çekiyor beni. Ama ben kendimi uzaklaştırandım. İçimden ayni cümleyi tekrarlamam içgüdülerime karşı koyamıyor maalesef. Sis bombası alıyorum elime fırlatıyorum aşağıya. Bir kaç tane daha. Eğer işe yararsa göz gözü görmez hale gelecek. Ok geriyorum ve elfe bağlı orku vuruyorum. Zaten hareketsiz ama yinede güvenlik açısından. Hızlıca aşağı atlıyorum Orkun kafasına doğru, işte bu biraz ses çıkmasına neden oluyor. Üzerinde bir şeyler yazan daggerimi çıkarıyorum. Bir tür büyü bozucu olan bu daggeri çok sevdiğim bir arkadaşım vermişti. Bu dagger çoğu yerde işime yaradı aslında. Tek bir hamle ile bağı çözüyorum. Elifi alıyorum yavaşça omzuma atıyorum kemiklerinin daha da çok kırmadan. Şimdi tek yapmam gereken sis dağılmadan önce gözden kaybolmak.

Hani biterdi ya aşklar
Bir yağmur damlası gibi."

Elaevyan Zidar

...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...

Güç: 20 / Beceriklilik: 20 / Bünye: 17 / Zeka: 15 / Bilgelik: 14 / Karizma: 12
Kullanıcı profilini gör
Rigor Mortis
Admin

Karakter
Silah:
Rp Puan:
150/100  (150/100)

MesajKonu: Geri: Ormanın Derinliklerinde Tuhaf Bir Karşılaşma   Ptsi Ağus. 16, 2010 11:58 pm

Şu büyüyü oldum olası hiç sevmem zaten. Şu olanlara bak. Bu büyü işi gerçekten zahmetli.Peh... Kalkanına baktı,
İğrenç sırtlan kanı. kalkanını cebinden çıkardığı bir bez parçasıyla sildi.
Zavallı Azthur. Otun etkisi bitince, olması gerekenden daha fazla acı hissedecek. Bunu başından beri bilseydi umursamazdı zaten. Yine savaşmak isterdi.

İki parmağını ağzına götürdü, yüksek sesle bir ıslık çaldı. Birkaç saniye sonra gök yüzünde bir Griffon belirdi. Kralın yanına indi. Kral etrafa bakındı. Sırtlan binicileri kaçıyordu, zafer onlarındı. Yaralı olan elfin sırrını da, bu orkların neden saldırdığını da merak etmiyordu. Bu cücelerin davası değildi, zaten bu garip buluşma fazlasıyla garipti. Hiç bir zaman farklı ırklar bu kadar haşır neşir olmazdı. Ortak menfaatler için olmuştu bu sadece. Sindarin Griffon'una atladı. Yüksek sesle;

Hey Azthur. Buraya gel, evimize dönüyoruz!

Eve dönüyoruz sonunda.
Pis orkları temizledik.
Eve dönüyoruz sonunda.
Biraları özledik.

Roverandom
Cüce

Erkek Mesaj Sayısı : 26
Lakap : Roverandom (Bir sonraki durağı belli olmayan gezgin)

Karakter
Silah: Balta
Rp Puan:
88/100  (88/100)

MesajKonu: Geri: Ormanın Derinliklerinde Tuhaf Bir Karşılaşma   Salı Ağus. 17, 2010 12:05 am

"Şey,beklediğimden kolay oldu." dedi orku ikiye ayırdığında.Diğer biniciler kaçmıştı, "Korkaklar...", arkasına döndü ve "Biliyor musunuz bilmem ama berbat bir takımız! üç beş tane ork'la karşılaşınca bile yara almayan iki kişimiz var." diye bağırdı sonra ölen orkların üstlerini karıştırmaya başladı,düşmanın neden geldiğini bilmek istiyordu, (out:bundan sonrası eğer GM belirleyecekse ne bulduğumu, geçersiz olacaktır.) sonra bir ork'un üzerinde bir kağıt parçası buldu,okudu ve kimseye bir şey söylemeden cebine koydu, sonra orka bağlanmış elfin yanına gitti,elfin kafasını kendine doğru çevirdi, gözünün içine baktı ve "Ne yaptığın hakkında sanırım küçük bir fikrim var dostum, fırsatın varken buradan kaç ve Cüce Tersanesi'ne git,orada zırhımı tamir ettiriyor olacağım,seni orada beklerim, sanırım başın biraz beladaymış, dostum." dedi. (Out:Bundan sonrası değişken değil her türlü burası da var.) Sonra kralın ıslığını duydu ve "Peki Kralım,geliyorum!" dedi ve krala ve griffona doğru yürümeye başladı.

"Sonunda evime gidiyorum,
Cücelerin Krallığı'na,
Sonunda evime gidiyorum,
Yeni maceralar yaşamaya!
"
Kullanıcı profilini gör
Isabella Doraless
Elf Kraliçesi
Elf Kraliçesi

Kadın Mesaj Sayısı : 37
Lakap : Bella

Karakter
Silah: Asa
Rp Puan:
96/100  (96/100)

MesajKonu: Geri: Ormanın Derinliklerinde Tuhaf Bir Karşılaşma   Salı Ağus. 17, 2010 2:23 am

Evet savaş bitmişti.Ama İÇİMİZDE yaralılar vardı.Farklı ırklardan olsakta aynı savaşta omuz omuza mücadele vermiştik.Öncelikle yaralıların durumuyla ilgilensek daha iyi olur.Sindarin cüce yi götürmüştü.Geriye elf,melez ve gezgin insan Belenor kalmıştı.
Bella bir an durdu,gözlerini kapattı.Sessiz,sakin bir sesle "Violet" dedi.(Violet:Bir kelebek aynı zamanda Bella nın evcil hayvanı ve iyileştirme özelliği var)

Daha sonra etraftakilere bakarak"Bu sizi eski haliniz gibi yapmaz ama en azından gideceğiniz yere kadar sizi ayakta tutar." dedi Bella.

Sonra etrafa göz attı güzenilir tavrıyla.Ardından yaralı elf e baktı.Bir şey demedi ama anlamlı bir bakıştı bu.
Kullanıcı profilini gör
Rigor Mortis
Admin

Karakter
Silah:
Rp Puan:
150/100  (150/100)

MesajKonu: Geri: Ormanın Derinliklerinde Tuhaf Bir Karşılaşma   Salı Ağus. 17, 2010 4:58 pm

Bir patlama sesi duyuyorsunuz ve heryer duman oluyor. Gözleriniz yaşarıyor ve öksürmeye başlıyorsunuz. Bir süre sonra duman dağıldığında yaralı elfin artık aranızda olmadığını fark ediyorsunuz. Takip etmek boşa, onlar çoktan kayboldular.

Burada Rp yapan herkese artı puanlar vereceğim. Daha önceki rp'lerinizle kıyaslayarak maksimum beş puan olmak üzere hepinizinki artacak.

Jenny Klaus=+5
Yamasuke Eiji=+1
Roverandom=+3
Isabella Doraless=+1
Belanor Estelda=+1
Takezo Kensei=+1

Yamasuke Eiji
Ranger | Kaçak Elf

Erkek Mesaj Sayısı : 86
Lakap : Toubousha

Karakter
Silah: Ok/Dagger
Rp Puan:
98/100  (98/100)

MesajKonu: Geri: Ormanın Derinliklerinde Tuhaf Bir Karşılaşma   Salı Ağus. 17, 2010 5:45 pm

Out: KİLİT! Razz

Hani biterdi ya aşklar
Bir yağmur damlası gibi."

Elaevyan Zidar

...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...*...

Güç: 20 / Beceriklilik: 20 / Bünye: 17 / Zeka: 15 / Bilgelik: 14 / Karizma: 12
Kullanıcı profilini gör

Ormanın Derinliklerinde Tuhaf Bir Karşılaşma
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Karşılıksız verilen başarı
» Ormanın Ötesinde...