Fantastik Bir Dünyada RPG
Siteye hoşgeldiniz. Üye olmadığınız süre zarfında, forumumuzu gezebilir, bilgi edinebilirsiniz. Lakin, üye olmadan hiçbir şekilde konulara cevap yazamaz, konu açamazsınız. Bu fantastik dünyada yerinizi alamazsınız. Sadece bir dakikanızı ayırarak, siteye üye olabilirsiniz. Bu fantastik dünyada, fantastik bir maceraya, hep beraber, fantastik bir giriş yapabilirsiniz. Sizi aramızda görmekten onur duyarız. Sevgiler, admininiz...

AnasayfaSSSAramaKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Azthur'un bekleyişi

YazarMesaj
Roverandom
Cüce

Erkek Mesaj Sayısı : 26
Lakap : Roverandom (Bir sonraki durağı belli olmayan gezgin)

Karakter
Silah: Balta
Rp Puan:
88/100  (88/100)

MesajKonu: Azthur'un bekleyişi   Salı Ağus. 17, 2010 3:51 am

"O zırha iyi davranın,Morunt'ların en eski zırhıdır o." dedi tersanede çalışan işçilere sonra mırıldandı "Nerede kaldı bu? Şimdiye kadar çoktan gelmiş olması gerekirdi." Sonra kendisine baktı orada bulduğu eski aynada,sol kolu kırılmıştı ormanda,sargıdaydı şimdi,kafasında da bir bandaj vardı,üstündeki kıyafetler soylu kıyafetleriydi,kaldığı yerde iyi muamele görüyordu, cebinde de o kağıt... "Çok büyük işlere karışmışsın dostum,çok büyük..." diye söylendi. Beklememeyi düşündü bir an ama eğer gelip de onu bulamazsa işte bu Azthur'un onurunu yerle bir ederdi, buluşmayı o önermişti,orada onu beklemeliydi,çalışan işçilere baktı tekrar, "İşiniz bittikten sonra bana verin kardeşlerim,ben temizlerim." . İşçiler özenle çalışıyorlardı,eh sonuçta bunlar cüce zırh ustalarıydı, dünyadaki en iyi zırh ustaları... "Hadi gel de ne yapacağımıza karar verelim elf.." dedi yine kendi kendine. Sonra bir sandalye buldu ve oturdu, ormandaki maceralarını düşündü, eh orada gayet karmaşık bir gün geçirmişti, yaklaşık bir haftadır da buradaydı, sıkılmaya başlamıştı "Gel artık..."
Kullanıcı profilini gör
Rigor Mortis
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 75
Lakap : hekeen

Karakter
Silah:
Rp Puan:
150/100  (150/100)

MesajKonu: Geri: Azthur'un bekleyişi   Salı Ağus. 17, 2010 5:54 pm

Sindarin üstünde kraliyet giysileriyle tersaneye girdi. Elinde zırhları ve kalkanı vardı. Hemen iki cüce usta kralın elinden zırhları aldılar. Sindarin'in asıl amacı buraya zırhlarını tamir etmeye getirmek değildi. Zaten o kadar hasar yoktu. Bir tek kalkanında kurumuş sırtlan kanı vardı... Düşündüğü gibi Azthur buradaydı. Orkun üstünden bir parşömen aldığını görmüştü, bunu kralına dahi söylememişti. Önemli bir şey olmalıydı ki krala bile söylememişti. Azthur'un yanına gitti.

Ne o, birini mi bekliyorsun Azthur. Yoksa yapacak hiçbir işin yokta, burada zırhlarının tamirini mi bekliyorsun?

Bana ne işler karıştırdığını ben sormadan söylesen iyi edersin, ben sorduktan sonra hiç bir anlamı kalmaz, Azthur Morunt.

Zeka: 25
Bilgelik: 25
Karizma: 20
Kullanıcı profilini gör http://ortadunyarpg.turkforumpro.com
Roverandom
Cüce

Karakter
Rp Puan:
88/100  (88/100)

MesajKonu: Geri: Azthur'un bekleyişi   Salı Ağus. 17, 2010 7:37 pm

Elf'i beklerken dalmıştı sonra birden herkesin hareketlendiğini görmüştü,neden olduğunu anlamak için bakındığında bütün haşmetiyle kralın içeri girdiğini gördü,"Eh,artık etrafta başka insan veya elf olmadığından,ve duyulma tehlikesi de olmadığından ona söyleyebilirim." diye geçirdi içinden.Sonra Kral'ın ona "Ne o, birini mi bekliyorsun Azthur. Yoksa yapacak hiçbir işin yokta, burada zırhlarının tamirini mi bekliyorsun?
Bana ne işler karıştırdığını ben sormadan söylesen iyi edersin, ben sorduktan sonra hiç bir anlamı kalmaz, Azthur Morunt.
" dediğini duydu.Oturduğu yerden kalktı ve "Hayır Kralım,asla sizden bir şey saklamam,yalnızca diğer elflere ve insana güvenmiyordum." dedi.Sonra anlatmaya başladı "Kralım,bildiğiniz gibi,savaş bittikten sonra düşmanın üzerinden çok fazla bilgi toplanabilir,bende bu yüzden orkların üstünü aradım ve bize neden saldırdıklarını galiba anladım.Err..Şu yaralı elf yüzünden olmalı,insan krallığından bir parşömen almış,içinde ne yazıyor bilmiyorum ama eğer size bunu orada söyleseydim o insan ona saldırırdı,ben elfi savunurdum,bir dövüş daha çıksın istemedim,o yüzden elfe buraya gelmesini söyledim,gelince size de haber verecektim kralım, ama size şunu söylememe izin verin,o elf kötü değil,ne kadar gizemli olsa da kötü değil..."
Kullanıcı profilini gör
Rigor Mortis
Admin

Karakter
Silah:
Rp Puan:
150/100  (150/100)

MesajKonu: Geri: Azthur'un bekleyişi   Çarş. Ağus. 18, 2010 3:01 pm

Anlıyorum. Bu işi daha fazla kurcalamasan iyi edersin Azthur.Zırhlarımın tamiri bitince mağaraya gideceğim. Orada biraz işlerim var. Sende dinlen ve yaralarının iyileşmesini bekle. Dediğim gibi bu işin peşini bırak, artık elflerle de bu kadar haşır neşir olma. İnsan elfe saldırsaydı ben elfi koruyacaktım da ne demek oluyor. Peh... Sinirli bir şekilde oturdu. Sağ eliyle sakalını kaşıdı. Piposunu yaktı, dumanlardan dairesel şekiller oluşturmaya başladı. Piposunu eline aldı ve,
Belkide sende benimle mağaraya gelmelisin...

Roverandom
Cüce

Karakter
Rp Puan:
88/100  (88/100)

MesajKonu: Geri: Azthur'un bekleyişi   Çarş. Ağus. 18, 2010 7:48 pm

"Elbette kralım,fakat sanırım derdimi anlatamadım,o elf diğer elflerden değil farklı bir şey var,görmediniz mi? Elf kraliçesine bile gerektiği kadar sıcak davranmadı,yaralı olsada başka bir elf gibi değildi,bir şeyler ters.Ama siz benden bilgesiniz,öğüdünüzü dinleyip,bu işin peşini bırakıyorum." dedi sakince sonra ekledi "Kralım,sizi sinirlendirmek istemedim,mağara konusuna gelince,sizinle gelmeyi çok isterim fakat önce yaralarımın iyileşmesini ve zırhımın tamir edilmesini beklemeliyim,eğer bu dediklerim siz yola çıkmadan önce gerçekleşirse sizinle seve seve gelirim.". Kral ile bir macera her cücenin düşleyeceği bir şeydi ve bizzat Kral tarafından davet edilmek? İşte bu Azthur'u hem .ok mutlu etmiş hem de onurlandırmıştı.İşçilere döndü,zırha iyi bakmalarını tekrar öğütledi,kendisinin şimdi gitmesi gerektiğini,sonra gelip alacağını söyledi,sonra tekrar Kral'a döndü "Şimdi izin verirseniz Kralım,dinlenmeliyim" dedi Kralın önünde saygıyla eğildi ve Tersaneden çıkıp kaldığı yere doğru yavaşça yürümeye başladı.
Kullanıcı profilini gör
Rigor Mortis
Admin

Karakter
Silah:
Rp Puan:
150/100  (150/100)

MesajKonu: Geri: Azthur'un bekleyişi   Çarş. Ağus. 18, 2010 11:22 pm

Bende tek başıma ilgilenirim o küçük işle. İyi dinlen bakalım. Son savaşta çok yoruldun. Çokta acı çekmiş olmalısın. Sana verdiğim ottan sonra acıların ikiye katlanmış olmalı. senin hakkında çok iyi şeyler düşünüyorm Azthur. Belki benden sonra sen kral olmalısın. Benim zamanım gittikçe kısalıyor zaten. Ben öldükten sonra, krallığa en uygun kişi olarak seni görüyorum cesur Azthur. Şimdi git ve dinlen.

Oradaki cücelerden birine seslendi ve ona Margos'u çağırmasını söyledi. Cüce eğildi ve koşmaya başladı. Bir süre sonra Margos oraya geldi. Sindarin ona mağaradan bir kaç sihirli taş getirmesini emretti. Yanına iki tane de adam almasını emretti. Margos selam vererek tersaneden dışarı çıktı.

Azthur'un bekleyişi
1 sayfadaki 1 sayfası