Fantastik Bir Dünyada RPG
Siteye hoşgeldiniz. Üye olmadığınız süre zarfında, forumumuzu gezebilir, bilgi edinebilirsiniz. Lakin, üye olmadan hiçbir şekilde konulara cevap yazamaz, konu açamazsınız. Bu fantastik dünyada yerinizi alamazsınız. Sadece bir dakikanızı ayırarak, siteye üye olabilirsiniz. Bu fantastik dünyada, fantastik bir maceraya, hep beraber, fantastik bir giriş yapabilirsiniz. Sizi aramızda görmekten onur duyarız. Sevgiler, admininiz...

AnasayfaSSSAramaKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Beklenmedik Savaş

YazarMesaj
Rigor Mortis
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 75
Lakap : hekeen

Karakter
Silah:
Rp Puan:
150/100  (150/100)

MesajKonu: Beklenmedik Savaş   Paz Ağus. 22, 2010 2:18 pm

Camelot'un önü kuşatma altında. Sayıları sayılamayacak kadar çok orklar, sırtlan binicileri, ellerinde kocaman kayalar olan troller, zırh giymiş elinde silah olan troller, mancınıklar... Bu sefer insanlığın sonunu getirmeye kararlı görünüyorlar.

Pasiflik sınırı iki gündür. Her ırktan kişi savaşa katılabilir. Camelot kalesinin arkasındaki gizli geçitten içeri girebilirsiniz, eğer isterseniz insan ırkına yardım edebilirsiniz. Savaş birkaç gün içinde başlayacaktır, bir rp ile hemen savaşa katılmanız önerilir.

Gerekli sorular PM üzerinden sorulabilir.
Bu turda saldırı/savunma olmayacaktır.

Zeka: 25
Bilgelik: 25
Karizma: 20
Kullanıcı profilini gör http://ortadunyarpg.turkforumpro.com
Shintarao Jouchirou

Erkek Mesaj Sayısı : 15
Lakap : Kaptan...

Karakter
Silah: Çift Dagger (Fakat ikisi birbirine zincirle bağlanmış şekilde.)
Rp Puan:
82/100  (82/100)

MesajKonu: Geri: Beklenmedik Savaş   Paz Ağus. 22, 2010 7:08 pm

RP İN:
Camelot'un sokaklarında yalnız assasin dolaşıyordu. Camelot'un önünün kuşatma altında olduğunu duymuştu. Sonunda bir savaşa katılabilecekti. Bu onun ilk savaşıydı. Ancak sersem gibi görünmemeliydi. Hemen Camelot'un önüne gitti. Gerçektende doğruydu orklar , troller , mancınıklar hepsi oradaydı. Kısık bir sesle ''Gerçektende doğruymuş! Gerçektende düşmanlar Camelot'un önünü kuşatmışlar.'' dedi...

RP OUT:
Bu başvuru için yeter mi?

Yeter.
Kullanıcı profilini gör
Takezo Kensei

Erkek Mesaj Sayısı : 18
Lakap : Melez büyücü

Karakter
Silah: Katana
Rp Puan:
96/100  (96/100)

MesajKonu: Geri: Beklenmedik Savaş   Çarş. Ağus. 25, 2010 2:57 am

Kensei yaralı dizine rağmen uzun bir yol aldı. Bu yolda yarası küçük bir sızı dışında tamamen eski halini almıştı. Camelot'a vardığında biraz da olsa dinlenebilmeyi umuyordu. Yanındaki parşömenle ne yapacağına karar vermemişti daha ve bu karar verme işini dinlendikten sonra yapacaktı.

Kensei Camelot'u görebileceği bir yere vardığında surların çevresindeki kalabalık dikkatini çekti.Sayıları sayılamayacak kadar çok orklar, sırtlan binicileri, ellerinde kocaman kayalar olan troller, zırh giymiş elinde silah olan troller, mancınıklar... Kensei şaşırdı. Böyle bir tabloyu tahmin bile edemezdi. Yakın zamanda dövüştüğü orklarla yeni bir savaşın eşiğindeydi. Her ne kadar savaşmak istemese de kendisi de yarım insandı ve kendi halkını koruması gerekirdi.

"Lanet olsun içimdeki insan sevgisine..." Kensei kendisine lanetler okuyarak Camelot'a bakmaya devam etti. Bir yolunu bulup içeri girecekti ama nasıl yapması gerektiği konusunda bir fikri yoktu. Olduğu mesafeden farkedilmesi olanaksızdı. Bir fikir bulana kadar ya da savaş başlayana kadar beklemeye karar verdi.
Kullanıcı profilini gör
Rigor Mortis
Admin

Karakter
Silah:
Rp Puan:
150/100  (150/100)

MesajKonu: Geri: Beklenmedik Savaş   Perş. Ağus. 26, 2010 2:42 pm

Hava iyice karardı. Mancınıklardaki kayaların hepsini alevlendiriyorlar. Arkadan koçbaşı da geliyor. Yavaş yavaş hazırlıkları tamamlanan orklar, kısa süre sonra Camelot'a saldıracaklar.

Isabella Doraless
Elf Kraliçesi
Elf Kraliçesi

Kadın Mesaj Sayısı : 37
Lakap : Bella

Karakter
Silah: Asa
Rp Puan:
96/100  (96/100)

MesajKonu: Geri: Beklenmedik Savaş   C.tesi Ağus. 28, 2010 5:24 pm

Bella Estelda nın atıyla yol alıyordu.Yol uzun sürmüştü ama artık varmışlardı Camelot a.
Durum düşünülenden daha ciddi görünüyordu.
Sayıları sayılamayacak kadar çok orklar, sırtlan binicileri, ellerinde kocaman kayalar olan troller, zırh giymiş elinde silah olan troller, mancınıklar...
Bella attan yavaşça indi.Gözüne çarpan tanıdık birini gördü.Yarımelfti bu.Hala yaralı görünüyordu.Aynı zamanda düşünceli.
Yavaş yavaş Camelot surlarına yaklaştı.
İçinde karanlık bir endişe vardı Bella'nın...

Out:Bizden npc ler olcak mı ?
Kullanıcı profilini gör
Rigor Mortis
Admin

Karakter
Silah:
Rp Puan:
150/100  (150/100)

MesajKonu: Geri: Beklenmedik Savaş   Paz Eyl. 05, 2010 4:41 pm

out: olacak tabiîki.

Mancınıklar saldırıya başladı. Surlara doğru ateş ediyorlar. Surların bir kısmı parçalanmaya başladı. Koçbaşıyla beraber bir ork bölüğü kapıya yaklaşıyor.

Takezo Kensei

Erkek Mesaj Sayısı : 18
Lakap : Melez büyücü

Karakter
Silah: Katana
Rp Puan:
96/100  (96/100)

MesajKonu: Geri: Beklenmedik Savaş   Ptsi Eyl. 06, 2010 3:33 pm

Kensei arkasından gelen kişinin kim olduğuna göz ucuyla baktığında eli kılıcına varmıştı bile. Gelen kişi lanetli ormanda karşılaştığı elflerden biriydi. Gelen kişiyi tanıdıktan sonra tekrar surlara çevirdi yüzünü. Camelot sağlam bir şehirdi ve askerleri oraya savunabilirdi. Yine de insan tarafı Kensei'yi savaşa girmeye zorluyordu. Orada kendi ırkından savaşçılar savaşacaktı ve bunu kayıtsızca izlememeliydi. En azından normal bir insan bunu yapardı.

Kensei derin düşüncelere daldığı anda ilk mancınık saldırı geldi. Mancınıktan fırlayan büyük bir kaya parçası surlarda çatlaklar oluşturdu. Bu mancınık saldırısını birkaç tanesi daha izledi. Surlar tüm azametine ve gücüne rağmen yavaş yavaş yok oluyordu.

Kensei mancınıklardan gözünü ayırdığında koçbaşıyla ilerleyen bir ork bölüğü farketti. Düzgün adımlarla yavaş yavaş kapıya yaklaşıyorlardı.

"Tüm bu savaş çok san sıkıcı olmaya başladı... Doğru düzgün yaşayamayacak mıyım?"
Kensei kaderine küfürler savurarak savaşı izlemeye koyuldu. Dizindeki yara büyük oranda iyileşmişti ama zorlanırsa tekrar açılabilirdi.
Kullanıcı profilini gör
Aya Estella O'fieme
Assassin

Kadın Mesaj Sayısı : 18
Lakap : Ai-chi, aichou...O.o

Karakter
Silah:
Rp Puan:
93/100  (93/100)

MesajKonu: Geri: Beklenmedik Savaş   Ptsi Eyl. 06, 2010 7:12 pm

Kargaşadan yükselen sesi takip ederek surlara doğru ilerlerken çıkmadan önce son anda almayı hatırladığım ninja yıldızlarını yerleştirmeye çalışıyordum. Karanlıkta surların parçalanışını, ardından gelen iğrenç sesleri ve bağırışmaları duyabiliyordum. Sonunda olay yerine vardığımda nefesimi düzenlemeye çalışırken birkaç metre ötemde bulunan kalabalığa göz gezdirdim. Surların bu tarafındaki manzara benim için yürek burkucuydu.
Alt dudağımı ısırarak yumruklarımı sıktım. Orkların mide bulandıran sesleri kapının ardından, verilen zararları uzaktan izleyen bana kadar tüm nahoşluğuyla geliyordu. Büyük kayalıklar üstlerinden itibaren kırılmaya başlamışlardı bile. Ayaklarıma sürtünerek acı bir şekilde uluyan Nefertiti’yi kucağıma aldım. Uzun ve zehirli dikenlerini altına gizlediği kürkünü yatıştırıcı bir edayla okşarken kendimi sakin olmaya zorluyordum.
Bir anlık öfkeyle hiçbir şey yapamayacağımı biliyordum, ve bu surların Camelot'u daha fazla koruyamayacağını da... Fakat nefretimi kontrol ederek neler yapabileceğimi ancak Tanrı bilirdi.
Dışarıda huzursuzca Camelot'un zırhını düşürmesini bekleyen azgın yaratıkların uğultusu, endişelerimi daha da çok körüklüyordu. Bir umut, diye geçirdim içimden. Diğer tüm bu yaratıklara karşı insan ırkının kurtulması için hiçbir umut yok mu?
Kullanıcı profilini gör http://aichounosekai.blogspot.com/

Beklenmedik Savaş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saruman'ın Evi